Starší žáci Baníku Rychvald remizovali v boji o čelo tabulky, tvrdá lekce mladším žákům

Starší žáci Baníku Rychvald remizovali v boji o čelo tabulky

Starší žáci Baníku Rychvald odehráli 2. října 2024 dohrávku 7. kola okresního přeboru proti FC Horní Bludovice. Byl to klíčový souboj o udržení pozic na vrcholu tabulky, přičemž Rychvaldští nastoupili pouze s deseti hráči kvůli nemocnosti.

Zápas začal skvěle, už ve 3. minutě se prosadil Lukáš Latiok a zajistil Baníku vedení 1:0. Přestože domácí tým držel vedení až do 66. minuty, hosté z Bludovic srovnali na konečných 1:1 díky brance Dušana Muchy.

Baník po tomto výsledku zůstává na třetím místě tabulky, ale má zápasy k dobru a stále si udržuje neporazitelnost v soutěži. Celkový počet vstřelených a obdržených branek je 12:2, což je druhý nejlepší výsledek hned po Slovanu Horní Žukov, který má impozantní bilanci 34:2.

Drtivá porážka mladších žáků v Petřvaldě

Mladší žáci Baníku Rychvald odehráli svůj zápas proti TJ Petřvald a výsledkově to byl zápas, na který budou chtít rychle zapomenout. Po poločase prohrávali 0:5 a konečný stav se vyšplhal na zdrcujících 0:14.

Petřvaldští dominovali od prvních minut a postupně navyšovali své vedení. Hattrickem se blýskl Adam Swaczyna, který vstřelil celkem 5 branek, zatímco další góly přidali Václav Řezáč, Matyáš Kovalovský a další hráči domácího týmu.

Hodnocení trenéra Baníku po zápase bylo velmi přísné. "Výsledek mě ani tak nezajímá, ale očekávám bojovnost a týmovou práci. To, co jste dnes předvedli, bylo totální zklamání," řekl po zápase. Chválil jen několik jednotlivců včetně gólmana Roberta, Viktora, Pelého, Štefana a malého Filipa.

Reparát již tuto sobotu

Oba týmy Baníku Rychvald budou mít šanci na reparát již tuto sobotu 5. října 2024 v domácím prostředí. Starší žáci přivítají Slovan Havířov, zatímco mladší žáky čeká soupeř z Věřňovic. Tento víkend bude pro oba týmy klíčový v jejich boji o lepší výsledky a upevnění pozic v soutěži.