Filip Kux Branka ve hře 3'
Filip Kulich Branka ve hře 5'
Lukáš Doležal Branka ve hře 19'
René Kolder Branka ve hře 49'
    51' Branka ve hře Matyáš Čipel

Hlavní rozhodčí

Zápas začal neuvěřitelně, když Filip Kux ve 3. minutě otevřel skóre z vlastní poloviny hřiště dlouhým pasem, který propadl za obranu i brankáře Korabečného. O dvě minuty později přidal druhý gól Kulich po úniku po levé straně. Hosté byli zaskočeni a po chybách přidal ve 19. minutě třetí gól Doležal. Hosté se během prvního poločasu nevzmohli na žádnou nebezpečnou šanci a do šaten se šlo za stavu 3:0.

Kanonáda pokračovala i ve druhém poločase. Kolder zvýšil na 4:0 hned na začátku, hosté si sice vstřelili vlastní gól na 4:1, ale to jim nepomohlo. Horní Suchá nadále dominovala a dalšími brankami Doležala, Plachty, Kývaly a Kulicha navýšila skóre až na 9:1. V závěru mohl Miček z penalty dosáhnout na 10. gól, ale neproměnil. Horní Suchá tak soupeři z MFK uštědřila drtivý debakl 9:1.