93'

Statistiky hráčů

Martin Čopík Žlutá karta 11'
David Kaša Žlutá karta 12'
    34' Branka ve hře Daniel Puczok
    39' Žlutá karta Ondřej Pastrňák
    41' Žlutá karta Adam Pittner
    83' Branka ve hře Roman Teplanský
    89' Žlutá karta Milan Zagóra
Tomáš Kantor Žlutá karta 90'

Další informace

Počet diváků
30
Hlavní rozhodčí

V tropickém počasí se Slovan Havířov utkal s domácími Věřňovicemi a nakonec si připsal vítězství 2:0. Od začátku zápasu převzal Slovan iniciativu, zatímco domácí se soustředili na obranu. První vážná šance přišla ve 34. minutě, kdy Sedlák našel Puczoka, který s přehledem zakončil a poslal Slovan do vedení. Ačkoli se Slovan snažil přidat další gól ještě před přestávkou, brankář Věřňovic Kula několikrát skvěle zasáhl.

Ve druhém poločase Slovan pokračoval v aktivní hře, ale Kula i nadále držel domácí nad vodou. Na druhé straně zabránil vyrovnání brankář Laurenčík po chybě hostující obrany. Klíčovým momentem bylo střídání, které oživilo hru Slovanu. V 83. minutě se prosadil střídající Teplanský po přihrávce Mejty a upravil skóre na konečných 2:0 pro hosty. Zbytek zápasu se dohrál bez větších šancí a Věřňovice si tak na své první body musí počkat.

Ohlasy k zápasu: Vedoucí mužstva Slovanu Havířov, Milan Slováček, ocenil tým za odhodlaný výkon i přes náročné podmínky a pochválil střídající hráče za rozhodující momenty. Slovan Havířov tak úspěšně vstoupil do nové sezóny.