6 kolo

Časová osa

96'

Statistiky hráčů

2' Branka ve hře René Macko
Frederik Volný Žlutá karta 17'
    58' Branka ve hře René Macko
Michal Mikulec Pokutový kop 60'
    63' Žlutá karta Jiří Sollich
    64' Žlutá karta Jakub Sittek
Michal Mikulec Branka ve hře 68'
    68' Žlutá karta Josef Foltyn
Adam Kubiczek Žlutá karta 73'
    77' Branka ve hře Jakub Sittek
    87' Branka ve hře René Macko

Další informace

Počet diváků
70
Hlavní rozhodčí

Úvod zápasu byl rychlý. Už ve 2. minutě se René Macko po úniku po levé straně prosadil a Baník vedl 1:0. Vondrákova přesná přihrávka v 4. minutě téměř vedla k druhému gólu, ale bludovický brankář zasáhl a vyrážel hlavičku Macka na roh. Bludovice odpověděly tlakem, kdy kopaly dva přímé kopy, ale brankář Riška svůj tým podržel.

Baník nadále vytvářel šance, ale chybělo efektivní zakončení. Ve 25. minutě kombinace Patrika Petra, René Macka a Marka Cichoňa skončila střelou těsně nad brankou. Gólman Riška opět exceloval v 37. minutě, když zneškodnil velkou šanci Bludovic. Ve 41. minutě měl Baník další skvělou příležitost – René Macko našel přesným centrem Josefa Foltyna, který měl gól na hlavě, ale byl vychytán bludovickým brankářem.

Poločas skončil 1:0 pro Baník, přičemž Bludovice měly těsně před hvizdem šanci na vyrovnání, ale Riška znovu prokázal své kvality.

Druhá půle začala podobně jako první. V 58. minutě znovu skóroval René Macko, když po přesné přihrávce překonal bludovického brankáře a zvýšil na 2:0. Domácí ale brzy snížili, když Michal Mikulec v 60. minutě proměnil penaltu po ruce v pokutovém území Baníku.

Bludovice vycítily šanci a v 68. minutě zmatku v obraně Baníku využil znovu Michal Mikulec, když vyrovnal na 2:2. Tato situace však vznikla i kvůli zranění Romana Blažka, který zůstal ležet na trávníku, ale hra pokračovala.

Baník zareagoval skvěle. V 77. minutě debutant Jakub Sitek utekl po pravé straně a přesnou střelou znovu vrátil vedení hostům na 3:2. V 87. minutě René Macko svým třetím gólem v zápase završil skóre na konečných 4:2 pro Baník.