10 kolo

Časová osa

93'

Statistiky hráčů

4' Branka ve hře Kristofer Bélai
    16' Branka ve hře Michal Koschny
David Sliwka Žlutá karta 38'
    64' Žlutá karta Michal Koschny
    70' Žlutá karta Jan Mitura

Další informace

Počet diváků
57
Hlavní rozhodčí

V zápase mezi domácím Petřvaldem a Loukami dominovali hosté, zejména v prvním poločase, kdy už ve 4. minutě skóroval K. Bélai po chybě domácích při autovém vhazování. Louky tlačily na branku Petřvaldu s neustálými útoky, a v 16. minutě zvýšil náskok Koschny na 0:2 střelou z dálky. Petřvaldský brankář Sliwka měl plné ruce práce, když se několikrát úspěšně střetl s Červeným a dalšími hráči Louk, čímž udržel naději na lepší výsledek. První poločas skončil 0:2, hlavně díky Sliwkovým bravurním zákrokům.

Ve druhém poločase Louky pokračovaly v zahazování šancí, a přestože hra byla vyrovnanější, nadále si vytvářely nebezpečné příležitosti. Petřvald měl několik šancí na zvrat, například Vachtaříkova dalekonosná střela, kterou Němeček jen těsně vyrazil, nebo Nemethova střela v 82. minutě, která těsně minula bránu. V nastavení pak Němeček vychytal Kostku, což znamenalo, že zápas skončil 0:2 ve prospěch Louk.