9 kolo

Časová osa

94'

Statistiky hráčů

13' Žlutá karta Roman Blažek
Radek Červený Branka ve hře 17'
Daniel Piecha Žlutá karta 24'
    27' Žlutá karta Jiří Sollich
Jan Mitura Žlutá karta 33'
    50' Žlutá karta Jan Vondrák
    56' Žlutá karta René Macko
Lukáš Pluta Vlastní gól 59'
Jiří Mráček Branka ve hře 63'
    81' Branka ve hře Radovan Riška
Michal Konderla Žlutá karta 84'

Další informace

Počet diváků
95
Hlavní rozhodčí

První poločas začal aktivně pro domácí Lokomotivu Louky. Už v úvodu Hanák Patrik z levé strany přihrál Bélai Kristoferovi, jehož střela však skončila vedle. Baník se rychle dostal k šanci, když útočná dvojice Petr Patrik a Michal Šindler několikrát zahrozila před brankou soupeře. Ve 12. minutě se Petr Patrik pokoušel průnikem proniknout přes obranu Louk, přičemž přihrál Michalu Šindlerovi, ale jejich snaha byla zastavena domácí obranou.

V 17. minutě se Louky dostaly do vedení, když Radek Červený po úniku po pravé straně překonal brankáře Lukáše Barániho a otevřel skóre na 1:0. Baník měl šanci na srovnání, když Patrik Petr hlavičkoval ve 33. minutě, ale domácí brankář jeho pokus zneškodnil. Poločas skončil 1:0 pro Louky.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, kdy Baník Rychvald se snažil aktivně útočit.

Ve 48. minutě měl Jan Vondrák velkou příležitost vyrovnat, když jeho střela skončila na břevně Loucké branky. Bohužel přišel pro Baník nešťastný okamžik v 59. minutě. Po brejku Louk a následné střele, kterou Baráni dokázal vyrazit, míč narazil do břevna a odrazil se zpět do brankového prostoru. Obránce Baníku, Pluta, se snažil míč odkopnout, ale nešťastně trefil brankáře Barániho, a míč se odrazil zpět do branky – vlastní gól znamenal stav 2:0.

Krátce nato, v 63. minutě, Lokomotiva Louky zahrávala přímý kop. Míč se po zmatku v pokutovém území dostal k Jiřímu Mráčkovi, který střelu zakončil brankou a zvýšil na 3:0. Baník se ale nevzdal a v 81. minutě Radovan Riška po rohovém kopu Jakuba Sittka snížil na konečných 3:1.

Nová posila Baníku, Michal Šindler, patřil mezi nejlepší hráče na hřišti. Jeho výkon vynikal zejména ve spolupráci s Petrem Patrikem v útoku, ale jako osamocený útočník to měl těžké proti dobře organizované obraně Louk. Jakub Sittek na levé obraně výborně zvládl svůj úkol a dokázal si poradit s nebezpečným Bélaiem, čímž eliminoval několik šancí soupeře.

Zápas nabídl nejen mnoho atraktivních momentů, ale i celkem sedm žlutých karet – tři pro domácí a čtyři pro hosty.