Další informace

Počet diváků
50
Hlavní rozhodčí

Zápas začal mírným tlakem hostujícího týmu z Těrlicka, který si v úvodních minutách dokázal vypracovat několik šancí. V 7. minutě však domácí Baník Rychvald zahrozil střelou Vojtěcha Blaníka, která vedla k prvnímu rohu. Těrlicko odpovědělo rychlou sérií rohů, přičemž druhý z nich skončil trefou do břevna, což bylo první vážné varování pro domácí obranu.

Domácí tým se postupně dostával do hry a v 19. minutě opět zahrozil Blaník, který však střelu namířil mimo. Na druhé straně se vyznamenal brankář Baníku, Teodor Zamarski, který ve 22. minutě skvělým zákrokem udržel čisté konto po střele Těrlicka.

Klíčovým momentem prvního poločasu byla 27. minuta, kdy Vojtěch Blaník prokličkoval obranou Těrlicka a střelou k tyči poslal domácí tým do vedení 1:0. Těrlicko se snažilo rychle odpovědět, ale obrana Baníku, podpořená jistými zákroky brankáře Zamarského, se nenechala zaskočit. Poločas tak skončil za stavu 1:0.

Druhý poločas přinesl podobný obraz hry. Hosté se snažili o vyrovnání, ale naráželi na pevnou obranu Baníku a skvělého brankáře. V 60. minutě přidal Vojtěch Blaník svůj druhý gól, když vybojoval míč u rohového praporku, posunul si ho a bezpečně zakončil. Baník tak vedl 2:0 a s každou minutou se přibližoval k dalším třem bodům.

Těrlicko sice ještě dokázalo ohrozit branku Baníku v 71. minutě, kdy Kubala nastřelil tyč, ale skóre už se neměnilo. V 73. minutě měl poslední šanci Baníku opět Vojtěch Blaník, jehož tvrdou střelu brankář Těrlicka, Daniel Palonci, bezpečně zachytil. Po této akci rozhodčí Josef Nemec zápas ukončil po 73 minutách, včetně tří minut nastaveného času. Baník Rychvald tak zvítězil 2:0.