Časová osa

90'

Statistiky hráčů

Jan Miľo Branka ve hře 8'
    58' Branka ve hře Jan Renta
    66' Žlutá karta Tomáš Kantor
Jan Maruna Branka ve hře 86'
    89' Žlutá karta David Kaša

Další informace

Počet diváků
50
Hlavní rozhodčí

Ačkoli se podle tabulky zdál zápas mezi Gascontrolem Havířov a Věřňovicemi jako jasná záležitost pro domácí tým, nakonec se z něj stal dramatický souboj. Havířovští si sice v prvním poločase udržovali převahu, ale hosté dokázali až do závěru držet krok a bojovat o body.

Domácí jdou do vedení

Gascontrol otevřel skóre již v 8. minutě, kdy se po pěkné kombinaci s Marunou a Nagyem prosadil Milo. Po této brance pokračovali domácí v tlaku, ale ani výborná šance Maruny po Kulichově centru neskončila v síti. Do přestávky tak domácí nevyužili další příležitosti, což udrželo Věřňovice ve hře.

Věřňovice přišly o body až v závěru

Ve druhém poločase hosté z Věřňovic výrazně zlepšili svou hru a měli chvílemi převahu. Přesto to byli domácí, kdo mohl skóre navýšit, když po ruce ve vápně dostali možnost kopat penaltu. Kulichovu ránu však skvělým zákrokem vychytal brankář Kula. Tento moment Věřňovice povzbudil a v 58. minutě Renta potrestal chybu domácích stoperů a srovnal na 1:1.

Gascontrol měl další příležitost vrátit se do vedení, když opět zahrával penaltu po druhé ruce Věřňovic, ale Pařík mířil nad. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, v 86. minutě Miksa nacentroval na Marunu, který tentokrát nezaváhal a zajistil domácím vítězství 2:1. Věřňovice tak odjíždějí s prázdnou, zatímco Gascontrol si připisuje tři body.