Statistiky hráčů

René Macko Branka ve hře 5'
Jiří Sollich Žlutá karta 20'
Josef Foltyn Branka ve hře 21'
    23' Žlutá karta Petr Cina
Josef Foltyn Branka ve hře 28'
Marek Cichoň Branka ve hře 31'
René Macko Branka ve hře 36'
    40' Žlutá karta Milan Balážik
Jiří Sollich Branka ve hře 40'
René Macko Branka ve hře 53'
    81' Žlutá karta Jan Pokorný
Josef Foltyn Branka ve hře 89'

Další informace

Počet diváků
50
Hlavní rozhodčí

Zápas začal ve svižném tempu, kdy už ve 4. minutě se musel brankář Baníku Rychvald, Lukáš Baráni, vypořádat s nebezpečnými pokusy Filipa Volného a Rostislava Hogha. Hned o minutu později ale domácí tým udeřil. Po rychlém brejku se René Macko prosadil a poslal Rychvald do vedení 1:0.

René Macko se stal jednoznačně klíčovou postavou utkání. Nejenže vstřelil tři góly a dosáhl tak hattricku, ale jeho vliv na hru Baníku Rychvald byl cítit v každé útočné akci. Ve 16. minutě sice ještě Solichova bomba skončila v rukavicích brankáře Doubravy, ale ve 21. minutě Macko z pravé strany perfektně přihrál Josefu Foltýnovi, který zvýšil na 2:0.

Další důležitý moment přišel ve 28. minutě, kdy opět René Macko z pravé strany poslal centr do vápna, kde se do zakončení tlačili Jiří Solich a Josef Foltýn. Přestože Jiří Solich dotlačil míč za brankovou čáru a podle fotografií by měl být gól připsán právě jemu, rozhodčí nakonec připsal tento gól Josefu Foltýnovi. Tato situace přispěla ke zvýšení náskoku Baníku Rychvald na 3:0.

Ve 31. minutě se do střelecké listiny zapsal Marek Cichoň, když se prosadil po úniku po levé straně a zvýšil na 4:0. O pět minut později, ve 36. minutě, opět René Macko po přihrávce od Solicha zvyšoval na 5:0. Do konce prvního poločasu pak ještě Jiří Solich v 40. minutě přeloboval doubravského brankáře po další Mackově přihrávce a Baník Rychvald odcházel do kabin s komfortním náskokem 6:0.

Druhý poločas se nesl ve znamení pokračující dominance Rychvaldu. Přestože se Doubrava pokusila o nějaké ohrožení branky, Baníkovský brankář zůstal nepřekonán. V 53. minutě završil svůj hattrick René Macko, když si pohrál s obranou Doubravy a zvýšil na 7:0. Poté došlo ke střídání, kdy Macko a Samlik opustili hřiště a nahradili je Korta a Pavelka, což vedlo ke změně herního stylu Baníku Rychvald.

Závěrečný úder přišel v 89. minutě, kdy Josef Foltýn pečetil vítězství Baníku Rychvald na konečných 8:0 a tím také završil svůj hattrick.

René Macko a Josef Foltýn se svými hattricky stali jednoznačně nejvýraznějšími hráči utkání. Zejména Macko, který se podílel na většině útočných akcí, zaslouží titul nejužitečnějšího hráče zápasu.