2 kolo

Časová osa

70'

Statistiky hráčů

22' Branka ve hře Vojtěch Stebel
    34' Branka ve hře Nikolas Kubala
    41' Branka ve hře Nikolas Kubala
    45' Branka ve hře Ondřej Hučín
    54' Branka ve hře Matěj Klváček
Daniel Nemeškúrthy Branka ve hře 60'

Další informace

Počet diváků
30
Hlavní rozhodčí

Hosté z Těrlicka byli aktivní od samého začátku, když již v 1. minutě vystřelil na branku Baníku Kubala Nikolas, avšak brankář Zamarski Teodor pohotově zasáhl. Do 9. minuty Těrlicko opakovaně ohrožovalo branku Baníku, ale Zamarski si stále udržoval čisté konto.

Zlomový okamžik nastal v 22. minutě, kdy po rohovém kopu dokázal Stebel Vojtěch vsítit první gól zápasu. Těrlicko se ujalo vedení 1:0 a i nadále bylo nebezpečnější. Těsně před koncem prvního poločasu zvýšil Kubala Nikolas na 2:0 a hosté tak šli do šaten s dvougólovým náskokem.

Ve druhé půli pokračoval tlak Těrlicka, které bylo jasně lepším týmem. V 41. minutě znovu skóroval Kubala a navýšil vedení hostů na 3:0. O čtyři minuty později přidal další gól Hučín Ondřej a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.

V 54. minutě pak zvýšil na 5:0 Klváček Matěj. Baník sice zaznamenal čestný úspěch v 60. minutě, kdy po rychlém brejku skóroval Nemeškúrthy Daniel, ale to bylo z jejich strany vše. Zápas skončil 5:1 pro Těrlicko, které postupuje dál v poháru.