4 kolo

Časová osa

91'

Statistiky hráčů

37' Branka ve hře René Macko
Martin Zolman Branka ve hře 45'
    47' Branka ve hře René Macko
    55' Branka ve hře Tomáš Prachař
Patrik Kroščen Žlutá karta 60'
    67' Žlutá karta René Macko
    67' Branka ve hře Radovan Riška
    75' Žlutá karta Jiří Sollich
    80' Pokutový kop Josef Foltyn
    85' Branka ve hře René Macko
    89' Žlutá karta Martin Samlik
Martin Zolman Pokutový kop 90'

Další informace

Počet diváků
60
Hlavní rozhodčí

Ve 4. kole okresního přeboru Karviná se utkaly týmy Dolní Lutyně a Baník Rychvald. Zápas se odehrál za extrémního horka, kdy teploty dosahovaly 32 stupňů Celsia, a přilákal 60 diváků. Přestože první poločas skončil nerozhodně 1:1, druhá půle patřila jednoznačně Baníku Rychvald, který nakonec zvítězil 6:2.

Baník Rychvald hned od začátku ukazoval své útočné ambice a v 37. minutě se ujal vedení díky gólu Reného Macka. Domácí Dolní Lutyně ale dokázala vyrovnat těsně před koncem prvního poločasu. V druhé polovině zápasu však Baník Rychvald zcela ovládl hřiště, když Macko přidal další dva góly, čímž zkompletoval hattrick, a další góly vstřelili Tomáš Prachař, Radovan Riška, a Josef Foltýn, který proměnil pokutový kop. Dolní Lutyně už jen korigovala skóre na konečných 2:6.

Trenér Baníku Rychvald Zdeněk Závacký vyjádřil spokojenost s výkonem svého týmu, zejména v druhé polovině zápasu, kde jednoznačně dominovali a zaslouženě si připsali první vítězství nové sezóny. Naopak Dolní Lutyně i přes bojovný výkon nenašla odpověď na sílu soupeře.