Časová osa

95'

Statistiky hráčů

Marek Pařík Branka ve hře 9'
    19' Žlutá karta Štefan Rigo

Hlavní rozhodčí

Domácí trenér postavil do základní sestavy nové posily, včetně obránce Jana Miľa z Dolních Datyň a bývalé hokejové hvězdy Jana Maruny, který nyní obléká dres s číslem 10. Hosté z Bohumína přijeli s defenzivní taktikou, zaměřenou na neinkasování, a útočné akce omezili na minimum. Domácí měli problémy prorazit obranný blok soupeře, ale ve 13. minutě je z přímého kopu poslal do vedení Pařík. Druhý gól padl po půlhodině hry, kdy si Bondarenko srazil centr Weisse do vlastní branky. Do konce prvního poločasu se nic podstatného nestalo.

Ve druhé polovině zápasu se domácí snažili zvýšit náskok, ale nedařilo se jim využít šance. Situaci zkomplikovalo vyloučení Miľa, což si vyžádalo trojí střídání, včetně nasazení nové posily Jakuba Závody. I přes početní nevýhodu domácí tým nadále dominoval a v nastavení přidal pojišťovací gól právě Závoda, který tak potvrdil vítězství Gascontrolu 3:0.

Trenér Jiří Lákončí výhru hodnotil jako povinnou a zaslouženou, ačkoli přiznal, že mohla být vyšší. Hlavní však byly ziskané tři body.

Osobní tresty:
Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Při snaze odehrát vysoký míč mimo PÚ kopnul hráče H10 do hlavy, čímž zmařil zjevnou brankovou příležitost.