6 kolo

Časová osa

60'

Statistiky hráčů

17' Branka ve hře Petr Boček
    23' Branka ve hře Patrik Hampel
    38' Branka ve hře Michael Stronček
Jan Toráč Branka ve hře 43'
    46' Branka ve hře Jiří Mandát
    55' Branka ve hře Patrik Hampel
    57' Branka ve hře Leonard Lanča

Další informace

Počet diváků
20
Hlavní rozhodčí

V sobotu 7. září se na domácím hřišti Baníku Rychvald odehrál zápas 6. kola okresního přeboru Karviná mladších žáků. Baník Rychvald se představil proti týmu SK Dětmarovice. S počtem pouhých 20 diváků a pod taktovkou hlavní rozhodčí Blanky Dziubové se od první minuty zdálo, že hostující Dětmarovice budou na hřišti dominovat.

Domácí tým se musel kromě protivníků vyrovnávat i s náročnými podmínkami, kdy herní plochu komplikovaly kaluže vody po intenzivním zavlažování. Hned ve 4. minutě se do akce dostal dětmarovický útočník Lukáš Vrána, ale baníkovský brankář Radim Gabčo si s jeho pokusem poradil, ačkoliv z toho nakonec byl pouze rohový kop.

V 9. minutě se domácí tým dostal do nepříjemné situace, když Gabčo odkopl míč na další rohový kop. Na druhé straně však přišla první výraznější šance Baníku, kdy Jan Toráč, známý jako "Pelé", podnikl rychlý brejk, ale skončilo to pouze rohem.

První gól zápasu padl v 17. minutě po rychlém protiútoku Dětmarovic, kdy Petr Boček otevřel skóre. O pár minut později, ve 23. minutě, se po chybě domácího brankáře prosadil Patrik Hampel a zvýšil na 2:0. Poločas skončil za stavu 0:2 pro Dětmarovice.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu, kdy hosté nadále tlačili a domácí se jen bránili. V 38. minutě přidal třetí gól Dětmarovic Michael Stronček a zdálo se, že je rozhodnuto. V 43. minutě však znovu zazářil "Pelé", který snížil na 1:3 po krásném úniku. Radost však netrvala dlouho, protože hned v 45. minutě zvýšil Jiří Mandát na 1:4.

Baník měl ještě několik šancí, například v 49. minutě, kdy Viktor Iravský pronikl obranou, ale míč se zastavil ve vodní kaluži. Nakonec Dětmarovice přidaly ještě dvě branky – v 55. minutě se prosadil znovu Patrik Hampel a v 57. minutě uzavřel skóre Leonard Lanča na konečných 1:6.