Časová osa

93'

Statistiky hráčů

45' Žlutá karta Mário Cavalcante
    61' Žlutá karta Jaroslav Režňák
Marek Pařík Pokutový kop 62'
    75' Žlutá karta Martin Klimek

Hlavní rozhodčí

Domácí tým zahrozil už na začátku zápasu, když Bilan trefil horní tyč po přetaženém centru Miksy. Derby od začátku nabídlo hodně soubojů a ostrých zákroků, rozhodčí však nechával hru volně plynout. Fotbal byl spíše o bojovnosti než o pohledných akcích, s častými standardními situacemi a minimem šancí. Hosté se také dostali do příležitosti, když Klimek hlavičkoval dvakrát po sobě, ale neúspěšně. V první půli branka nepadla.

Druhá polovina přinesla první velkou šanci pro hosty, když Horniak po centru Timpa z otočky vystřelil, ale domácí brankář Ryšánek jeho pokus skvěle zneškodnil. Rozhodující moment přišel, když Miksa pronikl do pokutového území, kde byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu pro domácí. Pařík si při ní počínal chladnokrevně a skóroval – 1:0. Hosté museli otevřít hru, ale nevytvořili si žádnou výraznou šanci. Blízko k vyrovnání měl Světlík, jeho střela z levé strany však pouze rozezvonila tyč. V 81. minutě po rychlém protiútoku Miksy a Valy skóroval Korzienowski na 2:0. Teplanský měl šanci zápas zdramatizovat, ale v úniku nedokázal překonat domácího brankáře. Konečnou tečku dal v 90. minutě Milo, který upravil na 3:0 výstavním gólem.