Statistiky hráčů

René Macko Branka ve hře 1'
Jakub Sittek Žlutá karta 6'
Michal Šindler Branka ve hře 9'
    30' Žlutá karta Pavel Nemeth
    32' Žlutá karta David Sliwka

Hlavní rozhodčí

Domácí tým vstoupil do zápasu sebevědomě a už v 1. minutě šokoval hosty rychlým gólem. René Macko využil zaváhání obrany Petřvaldu, utekl sám na brankáře a přesně zakončil. Baník se tímto gólem dostal na koně a pokračoval v aktivní hře. V 9. minutě Baník znovu udeřil, když Michal Šindler pohotovou střelou zvýšil na 2:0. Tento rychlý dvougólový náskok dodal domácím hráčům klid a sebevědomí.

O pár minut později měl Macko další šanci, když se opět ocitl sám před brankářem, ale tentokrát jeho pokus zůstal nevyužit. Ve 20. minutě hosté zahrozili, když po zmatku v obraně Baníku získali rohový kop, ale nedokázali ho proměnit.

Následně v 24. minutě Jakub Sittek z pravé strany vypálil ostrou střelu, která otestovala brankáře Petřvaldu, ale gól z toho nebyl. Hosté se snažili odpovědět v 34. minutě, když jejich pokus jen těsně minul branku domácích. Baník však znovu tlačil, a po dalším úniku Sitteka přišel ve 38. minutě další neproměněný pokus od Macka, který trefil horní síť branky.

V závěru prvního poločasu se Baník dočkal třetího gólu. Ve 45. minutě Josef Foltyn precizně proměnil přímý kop a zajistil domácím pohodlné vedení 3:0 do přestávky.

Druhý poločas začal v podobném tempu jako ten první. Baník v 52. minutě zahrával několik rohových kopů, z nichž jeden skončil nastřelenou tyčí. Šance se kupily i nadále, ale brankář Petřvaldu se několikrát vyznamenal, zejména při pokusu Michala Šindlera ve 53. minutě, který napálil míč přímo do něj.

Domácí však neustávali v tlaku a v 60. minutě přidal svůj druhý gól René Macko, když znovu proklouzl obranou hostí a zvýšil na 4:0. Petřvald už v této fázi zápasu působil odevzdaně a Baník kontroloval hru. V 78. minutě se Marek Cichoň znovu pokusil překvapit soupeřova brankáře, ale ten jeho střelu vyrazil. Nicméně v 84. minutě Cichoň skvěle přihrál Radovanu Riškovi, který zakončil a uzavřel skóre na konečných 5:0.