Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

Rok 2001 – 2002 můžeme považovat za počátek cvičení žen na T. J. Baník Rychvald. První cvičitelkou byla Petra Kuznitiusová, žijící t.č. v Anglii a začínali jsme v počtu asi deseti cvičenek, postupně se počet zvyšoval a nyní nás je 22

Po Petře se vystřídalo několik cvičitelek, ale nejvýraznější byla paní rena Jurdinová, která vnesla mezi cvičenky toho dobrého ducha.

Měla výbornou průpravu józe, kterou současně navštěvovala. Po paní Ireně cvičení převzala paní Marcela Janečková. Každá cvičitelka přinesla vždy něco nového, ale základ zůstal stejný – prostna, cvičení s velkými míči, gymnastickými gumami a na karimatkách.

Jsme různého věkového složení( nejstarší cvičence je 82 let a nejmladší 33 let) a všechny chodíme do tělocvičny s hutí a elánem, že něco děláme pro své zdraví.

Scházíme se každé úterý a program trvá asi 50 minut. Po cvičení se většina členek odebere do místní hospůdky na malé pivo, čaj nebo víno. Mezi další aktivity patří každoroční vánoční setkání alým pohoštěním a zpíváním koled. Nezapomínáme ani na náš svátek 8. 3. – MDŽ.

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1239

Moravskoslezský kraj

https://www.msk.cz/

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

Copyright © 2023 TJ Baník Rychvald