Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

pondělí, 10 červen 2019 08:51

Těsná prohra s lokomotivou Louky

V sobotu 8. června nastupoval Baník Rychvald ke svému poslednímu zápasu sezóny. Stejně jako loni mu los přiřkl soupeře z Louk. Tentokrát se ale hrálo v Rychvaldě. Aby se Louky udržely na „bedně“ musely bezpodmínečně bodovat. Vítěz soutěže již byl jistý, zato o pořadí na dalších místech rozhodovalo právě poslední kolo.

vysledek Banik Louky 1 2

Baník nastoupil ve své obvyklé sestavě. Hned v třetí minutě zápasu poslal Baník do vedení Radovan Riška, který v šestnáctce perfektně zpracoval míč, nezaváhal a z otočky vystřelil na bránu a byl z toho gól. Louky se nevzdaly a začaly na domácí tlačit. Během této fáze hry se ale nevzdával ani Baník. Vojta Musil šel sám na branku, ale golman soupeře vystihl Vojtovu kličku a ten branku nedal. Zvýšený tlak soupeře se projevil i v počtu kopaných rohů. Dva rohy baníkovci ustáli ale ten třetí již vedl k vyrovnání stavu na 1:1. Smírný stav zůstal i po skončení prvního poločasu.

V podobném duchu se nesl i druhý poločas. O vítězství Louk nakonec opět rozhodl gól z rohového kopu, kdy v 69 minutě hlavou do baníkovské sítě nasměroval Marcel Petřkovský. Zápas tak skončil těsným vítězstvím 2:1 pro Lokomotivu Louky.

Co se týče sezony tak jsem spokojený s tím, co jsme dokázali. Vlastně z podzimu, kdy jsme byli na dně se vyšplhat takhle vysoko bodově. Musím vyzdvihnout cely tým, protože se tu udělala jedna velká parta, která drží spolu i když se prohrává tak jsou schopni otočit zapas. Jinak na novou sezonu mam přislib všech hráčů, že budou pokračovat. Možná ještě přijde někdo novy. Cil nove sezony je byt do 5. místa.“ zhodnotil výkon celého mužstva za celou jarní sezónu trenér Zdeněk Závacký.

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

Copyright © 2020 TJ Baník Rychvald