Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

pondělí, 03 červen 2019 11:55

Žáci prohráli boj o třetí místo

Boj o třetí místo. Tak se dal nazvat zápas mezi domácím Interem Petrovice a Baníkem Rychvald v sobotu 1. června, kdy se odehrávalo kompletní přeložené třinácté kolo.

petrovice banik 2019 1 of 2Hned v úvodu musel Baník řešit problém v sestavě. Za nemocného Dominika Jílka se do branky postavil Jirka Mazurek. Také chyběl další klíčový hráč David Štebel.

V prvních deseti minutách byl Baník lepším týmem. Zásluhou Jirky Lercha a jeho tří gólu se baníkovci dostali do vedení. Hra se přelévala ze strany na stranu a v této fázi šlo o výborný fotbal. Světelná tabule ukazovala skóre 1:3

Ke konci poločasu začali domácí více tlačit což vedlo na konci prvního poločasu ke smírnému stavu 4:4.

Druhý poločas začal opět v režii Baníku, ale bohužel jen prvních deset minut. V 34. minutě se vedení opět ujali petrovičtí. Jirka Lerch mohl srovnat, ale nastřelil jen konstrukci branky.

Výkon Baníku šel od této chvíle rapidně dolů. Jirka Mazurek v brance dělal, co mohl, ale nakonec debaklu nezabránil. Závěr utkání už byl jen o tom, aby si soupeř vylepšil závěrečné skóre. Zápas nakonec skončil 10:4 pro domácí.

Mohu vyzdvihnout jen výkon brankáře, Jirky Lercha, Štěpána Kuznika. Ostatní nepředvedli ani svůj standard.“ neskrýval zklamání trenér Petr Mikšaník.

Nejsem spokojen s výkony některých, které ani raději nebudu jmenovat. Otřesný výkon. Takhle se za Baník nehraje. Srdce nechali tentokrát doma.“ Doplnil Petr Mikšaník.

Na žáky čeká již ve středu 5. června poslední zápas této sezóny, a to několikrát odložený zápas s Dolní Datyni. Po prohraném zápase jim patří páté místo. Mají šanci učinit reparát. Již ne o třetí místo, ale zabojovat a poprat se s Datyní o místo čtvrté.

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

Copyright © 2020 TJ Baník Rychvald