pondělí, 03 červen 2019 11:55

Žáci prohráli boj o třetí místo

Boj o třetí místo. Tak se dal nazvat zápas mezi domácím Interem Petrovice a Baníkem Rychvald v sobotu 1. června, kdy se odehrávalo kompletní přeložené třinácté kolo.

petrovice banik 2019 1 of 2Hned v úvodu musel Baník řešit problém v sestavě. Za nemocného Dominika Jílka se do branky postavil Jirka Mazurek. Také chyběl další klíčový hráč David Štebel.

V prvních deseti minutách byl Baník lepším týmem. Zásluhou Jirky Lercha a jeho tří gólu se baníkovci dostali do vedení. Hra se přelévala ze strany na stranu a v této fázi šlo o výborný fotbal. Světelná tabule ukazovala skóre 1:3

Ke konci poločasu začali domácí více tlačit což vedlo na konci prvního poločasu ke smírnému stavu 4:4.

Druhý poločas začal opět v režii Baníku, ale bohužel jen prvních deset minut. V 34. minutě se vedení opět ujali petrovičtí. Jirka Lerch mohl srovnat, ale nastřelil jen konstrukci branky.

Výkon Baníku šel od této chvíle rapidně dolů. Jirka Mazurek v brance dělal, co mohl, ale nakonec debaklu nezabránil. Závěr utkání už byl jen o tom, aby si soupeř vylepšil závěrečné skóre. Zápas nakonec skončil 10:4 pro domácí.

Mohu vyzdvihnout jen výkon brankáře, Jirky Lercha, Štěpána Kuznika. Ostatní nepředvedli ani svůj standard.“ neskrýval zklamání trenér Petr Mikšaník.

Nejsem spokojen s výkony některých, které ani raději nebudu jmenovat. Otřesný výkon. Takhle se za Baník nehraje. Srdce nechali tentokrát doma.“ Doplnil Petr Mikšaník.

Na žáky čeká již ve středu 5. června poslední zápas této sezóny, a to několikrát odložený zápas s Dolní Datyni. Po prohraném zápase jim patří páté místo. Mají šanci učinit reparát. Již ne o třetí místo, ale zabojovat a poprat se s Datyní o místo čtvrté.

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.