Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

pondělí, 27 květen 2019 17:49

Žáci přehráli Viktorku vysoko 9:3

V sobotu 25. května zajížděl tým mladších žáků do sousedního Bohumína na hřiště Viktorky Bohumín s cílem vyhrát zápas, odvézt si domů zři body a udržet se na čtvrtém místě tabulky.

vysledek Viktorka Bohumín Banik 3 9 zaciŠok přišel hned v první minutě hry, kdy hned po první střele na Baníkovskou branku skončil míč za zády Dominika Jílka. Do pěti minut hry však vše již bylo jinak. Baníkovci hru otočili a ujali se vedení 2:1. Do konce prvního poločasu se postupně navyšovalo skóre až na stav 7:1 pro Baník.

V druhém poločase trenéři zamíchali sestavou tak, aby si více zahráli i ti nejmenší a ukázali co v nich je a oni nezklamali. Zápas nakonec skončil výsledkem 9:3 pro Baník.

Pro zpestření pro všechny, a hlavně pro zábavu si oba soupeři domluvili „penaltový rozstřel“ tak aby si všichni vystřelili. Samozřejmě zde již o výsledek nešlo.

Dnešním vítězstvím jsme se přiblížili na tři body na třetí Inter Petrovice, s kterými hraje další sobotu. Toto utkání bude hodně těžké, ale my trenéři naši hráčům věříme, že na hřišti nechají vše, a to ať utkání dopadne jakkoliv, doufáme však, že našim vítězstvím.“  dodal k zápasu trenér René Burget.

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

Copyright © 2020 TJ Baník Rychvald