sobota, 29 červen 2019 19:12

Rozloučení se sezónou

Poslední zápas fotbalové sezóny 2018/19 sehráli žáci Baníku Rychvald na svém domovském hřišti.

Soupeřem jim ale tentokrát nebyl žádný z týmů, se kterými soupeřili po celou dobu sezóny, ale rodiče, kteří je po celou sezónu doprovázeli a byli těmi nejoddanějšími fandy.

Rozlucka se sezonou 4Toto zpestření pro ně připravili trenéři žákovského družstva jako poděkování za uplynulou sezónu, ve kterém si tým mladších žáků vedl mimořádně dobře, kdy skončil na krásném šestém místě. Tým měl navíc. Nebýt dvou nešťastně prohraných posledních dvou zápasů, mohl skončit na „bedně“.

Nejprve nastoupil tým rodičů proti těm nejmenším benjamínkům. Hrálo se na 2x15 minut. Zkušenost dospělých, zejména tatínků, byla znát. U maminek to již bylo horší. O to více se ti nejmenší snažili ukázat ze svého umění co nejvíce. Branky i přes to padaly na obou stranách.

Po těch nejmenších pak k zápasu nastoupili ti starší. Tentokrát se hrálo 2x20 minut. Zatímco tým žáků byl odpočatý, na rodičích již byla z předcházejícího zápasu patrná únava. Zápas nakonec přesto, i když těsně, skončil ve prospěch rodičů.

Výsledek byl ale až druhořadý. Smyslem těchto utkání bylo hlavně si zahrát a pobavit se. Nakonec došlo i na medaile. Trenéři tak ocenili aktivitu a přístup všech hráčů v uplynulé sezóně.

Vše pak skončilo u dobrého občerstvení. Připraveny byly nejen grilované párečky ale i lahodný bůček.

Nastávají sice prázdniny, doba odpočinku a regenerace sil, ale nová sezóna je již skoro za dveřmi. Za necelý měsíc a půl odstartuje nový ročník.

Více z této kategorie: « Místo tréninku, zápas

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.