Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

sobota, 29 červen 2019 19:12

Rozloučení se sezónou

Poslední zápas fotbalové sezóny 2018/19 sehráli žáci Baníku Rychvald na svém domovském hřišti.

Soupeřem jim ale tentokrát nebyl žádný z týmů, se kterými soupeřili po celou dobu sezóny, ale rodiče, kteří je po celou sezónu doprovázeli a byli těmi nejoddanějšími fandy.

Rozlucka se sezonou 4Toto zpestření pro ně připravili trenéři žákovského družstva jako poděkování za uplynulou sezónu, ve kterém si tým mladších žáků vedl mimořádně dobře, kdy skončil na krásném šestém místě. Tým měl navíc. Nebýt dvou nešťastně prohraných posledních dvou zápasů, mohl skončit na „bedně“.

Nejprve nastoupil tým rodičů proti těm nejmenším benjamínkům. Hrálo se na 2x15 minut. Zkušenost dospělých, zejména tatínků, byla znát. U maminek to již bylo horší. O to více se ti nejmenší snažili ukázat ze svého umění co nejvíce. Branky i přes to padaly na obou stranách.

Po těch nejmenších pak k zápasu nastoupili ti starší. Tentokrát se hrálo 2x20 minut. Zatímco tým žáků byl odpočatý, na rodičích již byla z předcházejícího zápasu patrná únava. Zápas nakonec přesto, i když těsně, skončil ve prospěch rodičů.

Výsledek byl ale až druhořadý. Smyslem těchto utkání bylo hlavně si zahrát a pobavit se. Nakonec došlo i na medaile. Trenéři tak ocenili aktivitu a přístup všech hráčů v uplynulé sezóně.

Vše pak skončilo u dobrého občerstvení. Připraveny byly nejen grilované párečky ale i lahodný bůček.

Nastávají sice prázdniny, doba odpočinku a regenerace sil, ale nová sezóna je již skoro za dveřmi. Za necelý měsíc a půl odstartuje nový ročník.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

Copyright © 2020 TJ Baník Rychvald