Pravidla a pokyny k tipování

 1. Účastníkem soutěže se stává každý uživatel registrovaný v systému na stránkách www.banik-rychvald.cz, který dosáhl věkové hranice 18 leta a akceptuje pravidla soutěže.
 2. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla
 3. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 4. Každý se může účastnit pouze pod jednou přezdívkou. Bude-li zjištěn opak, bude dotyčný vyloučen z tipovací soutěže.
 5. Administrátor rozhoduje o regulérnosti soutěže, v případě v podezření neregulérního či nesportovního chování může administrátor bez bližšího upozornění uživatele z tipovací soutěže vyloučit a vymazat jeho účet. Administrátor rovněž s konečnou platností rozhoduje i ve sporných příkladech
 6. Vámi tipovaný výsledek můžete zadat nebo pozměnit až do začátku zahájení utkání. Po odehraném kole budou vždy spočteny průběžné výsledky.
 7. Pokud je nějaký zápas zrušen, automaticky za něj získáváte 0 bodů bez ohledu na Váš tip
 8. Přepočet kola probíhá, když jsou známy všechny výsledky.
 9. V každém kole budou bodově ohodnoceny tipy soutěžících a sestavená přehledná tabulka s konečným umístěním soutěžících. Výsledková tabulka bude obsahovat pořadí a přezdívku soutěžícího a také počet dosažených bodů v příslušném kole.
 10. Nárok na výhru mají pouze ti účastníci, kteří jsou registrovaní na stránkách banik-rychvald.cz
 11. Ceny budou rozděleny na základě celkového počtu bodů, které získají účastníci tipováním na sportovní výsledky a události v jednotlivých kolech soutěže. Odměňuji se pouze první tři výherci. V případě, že soutěžících s nejvyšším počtem bodů v celé soutěži bude více, rozhoduje o jediném vítězi los.
 12. Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou.
 13. V případě, že soutěžící splní všechny podmínky pro získání výhry, Baník Rychvald zrealizuje její předání.
 14. Úplná pravidla soutěže budou po celou dobu trvání soutěže přístupná na internetových adresách www. banik-rychvald.cz

Bodování tipovací soutěže

 1. Správný výsledek utkání: 10 body
 2. Správné určení vítěze: 2 body
 3. Špatné zodpovězení výsledku: 0 bod
 4. Správně uhádnutý brankový rozdíl: 5 body

Body se za jednu otázku se nesčítají! (Příklad: uhodnete-li přesný výsledek, dostanete 10 bodů za správný tip, ovšem nedostanete již další 2 body za uhodnutí výhry)