Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

neděle, 04 říjen 2020 21:34

Jedenáct statečných se porvalo s Fučíkem Orlová.

Image

Netradičně v neděli 4.9.2020 jsme zavítali na hřiště Slavie Orlová, na kterém své domácí zápasy odehrává B. Fučík Orlová. S jedním z nejžhavějším kandidátů na postup, jsme chtěli odehrát utkání, za jehož výsledek bychom se nemuseli stydět.

Hlavní rozhodčí Němec zahájil utkání v 15:30 hod.

Od začátku jsme mohli vidět kvalitní utkání, kdy jsme se nezalekli a nezalezli jsme do ulity vlastní půle.

V 9' však soupeř po průniku z pravé strany a centru vstřelil gól do naší sítě. 1:0. Nesložili jsme zbraně a hráli dobře dál. Několik našich, ale i soupeřových akcí však vyšlo vniveč.

23' Pepe Foltyn z prostoru 16-tky prostřelil soupeřova brankáře krásnou střelou. Srovnáno 1:1.

Začalo se tedy odznova. Hned v následujících minutách vytáhl náš skvěle chytající golman Daniel Ivan několik přesných střel z prostoru brány mimo ní.

Ve 34' jsme zase my téměř jásali po nádherné střele Radovana, která jen těsně minula pravý horní růžek soupeřovy brány. Takto skončil i první poločas.

Byli jsme velmi potěšeni průběhem, stavem skóre a hlavně bojovností a pohledným fotbalem našich kluků. Po pravdě jsme čekali, že nás soupeř rozebere více.

Druhý poločas, hned v úvodní minutě se opět Pepe tlačil do 16-tky minimálně pro faul, ale bez úspěchu.

V 50' na půli dostal od soupeře ránu do obličeje Luke Bednář, ležel před hlavním rozhodčím v bolestech snad na dva metry, ale ten hru nepřerušil a z tohoto útoku jsme dostali gól. 2:1.

V 55' zatáhl krásně po pravé straně Radovan míč, ještě lépe nacentroval na pětník a pohotový Mario Kroščen placírkou opět vyrovnal skóre. 2:2.

Soupeř znervózněl, jelikož poslední minimálně 2 sezony, nebyl zvyklý na houževnatý odpor. Zaslechli jsme v jejich stoperské dvojici peprnou výměnu názorů právě po našem vstřeleném gólu. Nepokrytě nás to potěšilo.

Bohužel v 59' se prosadil obávaný Jarmil Kopel a vstřelil 3 gól do naší sítě. 3:2. Docházely nám síly, ale statečně jsme bojovali. Skóre se už nezměnilo, i když jsme ze sebe posledních 10 minut snažili vymáčknout zbytek sil a tlačili i na vyrovnání.

Prohráli jsme s lepším, ale na hřišti jsme nechali vše. Potvrzuje se, že proti silnějším soupeřům se umíme vypnout k velmi dobrým výkonům po kterém můžeme nosit brady hrdě vzhůru.
Musím smeknout před bojovností a herním projevem našich kluků a velmi jim poděkovat za jejich výkon v dnešním utkání tradičním "HOŠI DĚKUJEM!!! "

Za A-tým
Asistent trenéra
Tomáš Kučera

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

Copyright © 2021 TJ Baník Rychvald