Poslední aktuální výsledky

Výsledky

Kalendář akcí, tréninku a zápasů

Týmový kalendář

Nejbližší fotbalové mistrovské zápasy

Následující zápasy

neděle, 27 září 2020 19:04

Povinné 3 body zůstávají doma

Image

Osmé kolo soutěže okresního přeboru máme za sebou a Baník si připisuje 3 body za výhru 4:1 nad týmem Slávie Michálkovice.

V sobotu 26.9.2020 jsme přivítali na domácím hřišti Slávii Michálkovice. Po vydatných deštích, které zasáhly i náš region, bylo hřiště těžce podmáčené, plné skrytých kaluží a na hraně hratelnosti, ale i přesto rozhodčí Razima hřiště uznal za způsobilé k odehrání zápasu.

K zápasu se sešlo 15 našich hráčů a situace tedy byla komfortnější než v Havířově. Mohli jsme počítat i s Lukášem Gyürkem, který se vrátil z marodky a výrazně posílil naši obrannou řadu.

První poločas začal a tempo zápasu bylo naprosto volné a pohodové, takže jsme měli spoustu prostoru pro kombinační fotbal.

Již ve 3 minutě otevřel skóre Vojtěch Musil po přesné nahrávce Radovana Rišky. 1:0.

Osmá minuta, důsledné vedení míče až do 16-tky soupeře znamenalo faul na Pepeho Foltyna a penalta pro náš tým. Exekutor Vojtěch Musil se nemýlil. 2:0.

V šestnácté minutě kaluže a závar před soupeřovou bránou a po dobré práci Musila dorážel z pětníku do brány Riška. 3:0. Vše se vyvíjelo k naprosté spokojenosti a rychlé branky skýtaly klid na našich kopačkách do dalších minut.

V 19" však přišla červená karta pro Rišku za napadení soupeře, jak uvedeno v zápise o utkání. Málokdo tuto situaci zaregistroval a proto se červenalo až upozornění pomezního ke smůle Radovana Rišky i našeho týmu.

Jak to bylo ve skutečnosti ví ale jen dotyční aktéři situace. Zkušený hráč, kterým je jistě i Radovan, by měl být ale k nadávkám a řečem soupeře, které jsou častým koloritem každého zápasu rezistentní a odpovídat by měl pouze s úsměvem vstřelením dalších gólů do soupeřovy sítě. Bohužel bude tedy minimálně chybět pro následující těžký zápas s prvním Fučíka Orlová.

Následující minuty jsme tedy hráli v 10 . Hra byla rozháraná, trápili jsme se s terénem, oslabením i s tím, že s podvědomím vedení, chtěli mnozí vstřelit "svůj" gól a neupřednosťovala se týmová hra a spolupráce.

Pár dobrých střel do konce poločasu se urodilo, ale bez výsledku na skóre.

Druhý poločas ve stínu závěru prvního, tentýž způsob hry, ale i soupeř začal ohrožovat naši bránu. Jen díky jisté " impotenci" soupeřových útočníků, jsme neobdrželi nějaké branky v naší síti. Mnohdy jsme stáli ve 3 až 4 na půli a čekali na míč a nedrželi posty, jak byly určeny a nebránili.

V 83 minutě nás soupeř potrestal a vyučil obranu i brankáře. 3:1.

V 89" Pepe Foltyn vstřelil kýžený gól a to byl závěr zápasu. 4:1.

S trochou nadsázky by se dalo říci, že jsme utrpěli výhru, ale historie se neptá a 3 body se počítají. Příští zápas 4.10. 2020 a je to neděle, zavítáme na hřiště Fučíku Orlová, současného leadera soutěže a podíváme se tedy do jámy lvové a do opravdového zrcadla naší hry.

Za A-tým
Asistent trenéra
Tomáš Kučera

1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

 

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1237

AUTOBAZAR UHLÍK

Prodej osobních a užitkových vozidel
Pojištění vozidel
Půjčovna dodávek a přívěsných vozíků

1237

RYCHVALDSKÁ PEKÁRNA,

pekárna s tradicí. Ručně vyráběný kváskový Rychvaldský chléb.

1237

TAXI JANES

Taxi nonstop Rychvald, Bohumín a okolí.
Senior Taxi, Odvoz na/z letiště, Dálkové trasy (smluvní ceny)
Rozvoz akcí, Rozvoz Personálu

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.

1237

Společnost ŠMÍRAGROUP a. s.

Stavebnictví, Reklama, marketing,Pivovarnictví, Hostinská činnost

1237

Společnost Služby města Rychvald, s.r.o. se zabývá poskytováním veřejně prospěšných služeb městu, občanům a různým institucím.

1237

Pivnice

s pivem "OSTRAVAR" čepovaným z pivních tanků.

Copyright © 2021 TJ Baník Rychvald