AR1 - asistent rozhodčího
AR2 - asistent rozhodčího
Počet diváků
68

Prvních patnáct minut vypadalo nadějně i přesto, že se Žukov v 7. minutě ujal vedení. Byla tam i jedna šance Vojty Musila, kdy šel sám na branku, ale balón si „ukopl“.

Nedůraznost domácích vyvrcholila v 21 minutě, kdy soupeř během šesti minut nasázel Baníku hned tři góly.

V 35. minutě Žukovský Křupala přidal ještě pátý gól a utkání bylo rozhodnuto. Těsně před koncem prvního poločasu se do branky pěknou patičkou trefil Vojta Musil a snížil stav na 1:5.

Druhý poločas již tak na branky plodný nebyl, přesto hosté ještě v 71. minutě upravovali stav skóre na 1:6. S tímto stavem také utkání skončilo.

Příští týden mají hráči přestávku. Reputaci si mohou napravit 14. září, kdy opět hrají na domácím hřišti, tentokrát s Viktorkou Bohumín.

Baník Rychvald
Slovan Horní Žukov

Sestava

Obránce
46'
Obránce
Brankář
Obránce
46'
Záložník
46'
Obránce
Obránce
46'
Záložník
72'
Útočník
Záložník
Útočník

Náhradníci

Brankář
Záložník
46'
Útočník
72'
46'
1977
Obránce
46'
Útočník
46'
1239

Město Rychvald

se nachází v okrese Karviná v Moravskoslezském kraji.

1237

Farma Rychvald je rodinná farma s dlouholetou tradicí, která leží v podhůří Beskyd, nedaleko Ostravy.

1236

Společnost Těšínské jatky s.r.o. od r. 1998 podniká v oboru řeznictví a uzenářství a v maloobchodní činnosti. Vykupuje jateční zvířata – především prasata a skot, zajišťuje porážku zvířat, prodej masa na kosti (vepřových půlek), bourání masa vepřového, hovězího i drůbežího, prodej výsekového masa, výrobu uzenin, škvaření sádla a další související činnosti.